Skambinkite mums +370 640 39 451
2019-10-09

PROJEKTAS: ANTONIO VIVALDI sidabrinė grojanti CD moneta

ANTONIO VIVALDI sidabrinė grojanti CD moneta - tai bendras UAB Lietuvos monetų kalyklos ir įmonės Art Mint projektas, skirtas pagerbti didžiausius klasikinės muzikos mestrus.
Tai nepaprasta naujovė - pirmoji sidabrinė grojanti kompaktinė moneta - CD diskas, išskirtinė duoklė baroko kompozitoriui Antonio Vivaldi ir numizmatiniam pasauliui.
Tai, kas daro šią monetą originalia, yra tai, kad ji siūlo visiškai naują patirtį - tai ne tik gražus vaizduojamojo meno kūrinys, bet ir malonumas jūsų ausims! Įdėję šią monetą į kompaktinių diskų grotuvą, galėsite mėgautis garsiojo „Keturių metų laikų“ „Opus 8“ smuikui ir orkestrui koncertais!
Tikrai unikali numizmatikos pasaulio premjera, leidžianti kolekcininkams visame pasaulyje pradžiuginti „Encore“!

Pirmoji pasaulyje grojama moneta yra leidžiama tik 700 vienetų tiražu. Ji pagamintas iš sidabro. Averso pusėje pavaizduotas Antonio Vivaldi portretas, jo gyvenimo data, kalimo metai, valdžios šalis ir nominalioji vertė. Reverso pusė yra žaisminga monetos dalis. Pati moneta yra elegantiškoje dėžutėje, primenančioje kompaktinį diską, įskaitant autentiškumo pažymėjimą.