Skambinkite mums +370 640 39 451
2019-10-04

KONKURSAS. Skelbiami trijų kolekcinių ir proginių monetų kūrimo konkursai. Kviečiame dalyvauti!

Konkursai skelbiami dėl monetų, skirtų žemės ūkio mokslams, kryžių kalnui ir aplinkos apsaugai grafinių projektų pirkimo:

* DĖL 5 EUR KOLEKCINĖS AUKSO MONETOS, SKIRTOS ŽEMĖS ŪKIO MOKSLAMS (IŠ SERIJOS „LIETUVOS MOKSLAS“), AVERSO IR REVERSO GRAFINIŲ PROJEKTŲ PIRKIMO ATVIRO KONKURSO BŪDU  (iki 2019.11.08 d.)

* DĖL 2 EURŲ PROGINĖS MONETOS, SKIRTOS KRYŽIŲ KALNUI (įrašyta į UNESCO Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą), NACIONALINĖS PUSĖS (AVERSO) GRAFINIO PROJEKTO PIRKIMO (iki 2019.11.22 d.)

* DĖL 5 EURŲ KOLEKCINĖS SIDABRO MONETOS, SKIRTOS APLINKOS APSAUGAI  AVERSO IR REVERSO GRAFINIŲ PROJEKTŲ PIRKIMO ATVIRO KONKURSO BŪDU (iki 2019.12.06 d.)

Konkurse turi teisę dalyvauti fiziniai, juridiniai asmenys ar tokių asmenų grupės.

 

Detalias konkursų sąlygas rasite čia:

http://www.kalykla.lt/image/data/konkursas/emskiomokslams5eurAugalutinis_atviraskonkursas.pdf

http://www.kalykla.lt/image/data/konkursas/Kryikalnui2eurgalutinis_atviraskonkursas.pdf

http://www.kalykla.lt/image/data/konkursas/Aplinkosapsaugai5eurAggalutinis_atviraskonkursas.pdf

 

Informacija pasiteiravimui:

Projektai el. paštu (laima@lithuanian-mint.lt; lmk@lithuanian-mint.lt) arba voke turi būti pateikti ne vėliau kaip iki konkursų sąlygose nurodytų terminų adresu: UAB Lietuvos monetų kalykla, Eigulių g. 4, LT-03150 Vilnius.

Pavėluotai gauti projektai negalės dalyvauti konkurse. Pirkėjas neatsako už pašto vėlavimus ar kitus nenumatytus atvejus, dėl kurių projektai nebuvo gauti ar gauti pavėluotai.

 

Sėkmės dalyvaujantiesiems!

Pagarbiai,

LMK