Skambinkite mums +370 640 39 451
2018-02-13

100-mečio kolekcinių monetų komplektavimo paslaugos teikimo taisyklės

 1. Paslaugos teikimo vieta – UAB „Lietuvos monetų kalykla“, Eigulių g. 4, Vilnius. Monetos priimamos kalyklos parduotuvės darbo metu: I-V nuo 9:00 iki 17:30 val. Pietų pertrauka – 13:00-13:30 val.
 2. Keturios kolekcinės monetos (trys sidabrinės ir viena auksinė) komplektuojamos į vieną kapsulę ir dedamos į vieną iš Kliento turimų dėžučių (dėžutės spalvą pasirenka Klientas).
 3. Klientas, perduodamas monetas komplektavimui, pasirašo Numizmatinių vertybių perdavimo-priėmimo ir grąžinimo aktą (formą rasite čia).
 4. Komplektavimo paslauga atliekama per 7 darbo dienas nuo Numizmatinių vertybių perdavimo-priėmimo ir grąžinimo akte nurodytos priėmimo datos.
 5. Komplektavimui priimamos monetos kapsulėse ir dėžutėse arba tik kapsulėse. Monetos be jas lydinčių sertifikatų nepriimamos.
 6. Monetų priėmimo-perdavimo metu foto priemonėmis yra užfiksuojama monetų būklė. Jos po atliktos paslaugos Klientui grąžinamos tokios pat būklės.
 7. Lietuvos monetų kalykla neatsako už monetų pažeidimus ir sugadinimus, atsiradusius iki jų priėmimo-perdavimo momento.
 8. Monetų sugadinimo paslaugos teikimo metu atveju Lietuvos monetų kalykla įsipareigoja atlyginti tiesioginius nuostolius ir padengti vertybių kainą, lygią Lietuvos banko nustatytoms vertybių išleidimo į apyvartą dieną pardavimo kainoms.
 9. Atlikus paslaugą, pasirašomas Numizmatinių vertybių priėmimo – perdavimo ir jų grąžinimo aktas.
 10. Klientai, siunčiantys monetas kurjeriu, privalo kartu su monetomis bei jų dėžutėmis ir sertifikatais pridėti pasirašytą Numizmatinių vertybių perdavimo-priėmimo ir grąžinimo aktą, kurio elektroninė versija išsiunčiama Klientui el. paštu.
 11. Atsiimdamas iš kalyklos parduotuvės arba gavęs kurjeriu sukomplektuotą monetų rinkinį, Klientas Numizmatinių vertybių perdavimo-priėmimo ir grąžinimo akte pasirašo, patvirtindamas, jog pretenzijų dėl rinkinio kokybės ir grąžintos pakuotės kiekio neturi. Klientas kurjeriu gautą ir pasirašytą Numizmatinių vertybių perdavimo-priėmimo ir grąžinimo akto kopiją išsiunčia Lietuvos monetų kalyklai el. paštu s.alisauskaite@lithuanian-mint.lt arba paštu.
 12. Vieno rinkinio sukomplektavimo paslaugos kaina – 30 EUR su PVM. Ji sumokama monetų priėmimo metu į Lietuvos monetų kalyklos parduotuvės kasą arba pavedimu prieš pristatant monetas į kalyklos parduotuvę.
 13. Perkantiems visas 4 monetas Lietuvos monetų kalykloje, komplektavimo paslauga atliekama nemokamai.
 14. Perkantiems du rinkinius (8 monetas) ir daugiau, komplektavimo paslauga atliekama nemokamai ir dovanojamas unikalus suvenyrinis Lietuvos šimtmečiui skirtas žalvario medalis specialiai šiai progai kurtoje pakuotėje.

 

Turite klausimų? Dėl paslaugos teikimo sąlygų lauksime Jūsų laiškų el. paštu s.alisauskaite@lithuanian-mint.lt arba skambučių telefonu 8 630 81 888.

100-mečio monetas įsigyti galite čia.